Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

Не полінився, розібрав пластик і приварив гайки, що кріплять багажник до рами. Вони від часу і навантаження повідривались і гриміли при їзді. Тепер все повинно бути тихо.
Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

Акумулятор працює п'ятий сезон. Хто слідкує за темою знає, що я брав нові комірки літія і сам збирав акумулятор. За цей час я не бачу якихось змін в його роботі. Пробіг на одному заряді не змінився. Взимку раз в пару місяців роблю розряд-заряд. Надіюсь він мені послужить ще не один рік. Проблема літія, це глибокий розряд і в такому стані находження якийсь час. Він починає роздувати комірки, втрачає ємність і становить небезпеку. Тому важливо слідкувати за недопускання глибокого розряду. особливо при відсутності бмс, яка в якісь мірі запобігає цьому. При правильні експлуатації 10 років і більше роботи літія, це норма. Звісно за цей час він втратить якусь частину ємності, але це не йде ні в яке порівняння із свинцем. Максиму що у мене він працював на електроскутері, це 3 роки. І то на третій рік пробіг упав на 50 % порівнянні із новими.
Є бажання зробити конверсию бензинового Домінара 400 в електромотоцикл для міста. Можливо коли закінчиться війна займусь цим проектом.
Pinn
Гость
Повідомлень: 4
З нами з: 20 лютого 2023, 06:47

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Pinn »

Свой Доминар будете переделывать?
Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

Звісно що ні. Куплю якийсь б\в. Свій залишу для поїздок на далекі відстані.
MOTODED
Гость
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2023, 14:12

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення MOTODED »

Тоже посматриваю в сторону электро. Конечно удручает их цена и относительно небольшие пробеги на одном заряде. Видел в живую харлея 20 года, хрен догонишь, движок больше 100 квт.
Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

я на разі не бачу сенса купляти потужний електробайк. за містом немає достатньо зарядок, тут поки що бензинові поза конкуренцією. а для міста він зовсім не потрібний. на мій погляд для міста електродвигун до 3 квт. щоб не мати проблем із поліцією і пробіг повинен відповідати потребам. мені наприклад достатньо 30-50 км на день по місту, хоча скутер може проїхати 120 км. від цього буде залежати і ціна на акумулятор і на скутер в цілому.
Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

Їхав, чую передок підозріло працює. Колодки почали пищати і не повністю відпускали диск. Дома розібрав, все помив і промазав. Тепер працює як треба. Останній раз до колодок заглядав десь 5000 км назад. На колодках ще є трохи запаса, думаю ще 5000 проїдуть.
Горобей Алексей
Администратор
Повідомлень: 471
З нами з: 19 листопада 2011, 15:30

Re: Был XAOYAG 500W, теперь UGBEST LEOPARD 3000W. Бортовой журнал

Повідомлення Горобей Алексей »

Зробив балансування батареї. Розбіжність поміж комірками була не велика, але трохи було. Заодно зарядив до повного. Я зазвичай катаюсь по місту, пробіг за поїздку рідко більше 20 км, тому акумулятор працює в середній точці. Заряджаю до 75 вольт, по приїзду 72-73. Це для літієвого акумулятора найбільш підходящі умови. Але в цьому випадку балансування не працює, так як для нього треба вольтаж 83-84. Тому пару раз за сезон роблю балансування. До речі після того як купив сонячні панелі ні разу не заряджав скутер від мережі. Тільки від сонця. Тим паче, що сонячні панелі дають більше чим штатна зарядка. 12-14 А замість 4,5А від мережі.
В цьому місяці скутер перетнув позначку 12 000 км. Іноді думаю звідки такі пробіги, їзджу тільки по місту). Що саме цікаве, одометр показує вірну відстань. Провіряв.
Вкладення
photo_2023-08-04_14-56-58.jpg
Відповісти